Geoblog.pl    juwicze    Podróże    Wyspy Indonezji    Kuta - kurort wypoczynkowy

Kuta - kurort wypoczynkowy

Indonezja
Indonezja, Kuta

Tym razem wyjazd dopiero o 10:00, więc na spokojnie śniadanie i pakowanie. Przejazd mimo budowy autostrady nadmorskiej do Denpasar przebiegł zadziwiająco szybko i już po 1,5 godz. bylismy w Kucie zawożąc po drodze część podróżnych na lotnisko. Szybko znaleźliśmy hotel mniej dbając o budżet, a bardziej o komfort i wypoczynek przed zwiedzaniem Singapuru :) Secret Garden Inn przyjął nas za Rp 350.000 oferując full wypas ;-) czyli klimę, wentylator pod sufitem, ciepłą i zimną wodę w łazience, tv, lodówkę i wewnętrzny basen. Może nawet więcej, ale brak czasu by skorzystać nawet z poprzednich udogodnień :)
Po odświeżeniu pobiegliśmy na d morze, gdzie szeroka plaża zachęca do opalania a fale do nauki surfingu. My tylko poskakaliśmy w falach i poleżeliśmy na słoneczku. Potem spacer po okolicy: wszędzie sklepiki, knajpki i dużo ludzi. Zupełnie inaczej niż w ostatnie dni. A przy zachodzie słońca na plaży zebrały się po prostu tłumy, trudno było zrobić zdjęcia! Obiad w Inna Kuta Beach i zaraz zmykamy do spania, bo jutro znów skoro świt na lotnisko.

dziobaki
dziobaki - 2010-09-29 18:52
Ha! I doczekaliśmy się zdjęć :) Fajnie Wam tam na słoneczku, a u nas cały czas szaro, zimno i pada :(

janusz
janusz - 2010-09-29 22:14
Wspaniale, że chociaż przed samym powrotem poczuliście się komfortowo. Pozdrawiamy. W telewizji podali, że we wschodniej Indonezji było trzęsienie ziemi - 6 stopni w skali Richtera.

juwicze
Juwicze